Už darbo kodekso pažeidimus bus didesnės baudos

Lietuvos profesinių sąjungų Aljansas kartu su Lietuvos vežėjų profesine sąjunga nuolat mina takelius į valstybines institucijas. Mes seniai siūlėme ,, pažaboti” darbdavius ir griežtinti baudas darbdaviams už nusižengimus, susijusius su nelegalaus ir nedeklaruoto darbo, darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų reikalavimų pažeidimais.

Diskutavome su Seimo nariais ir VDI dar praėjusioje kadencijoje, ką ir kaip reikėtų keisti. Ir štai, pagaliau po Seimo nario Tomo Tomilino inicijuoto projekto priimtos kodekso pataisos. Už Administracinių nusižengimų kodekso pataisas antradienį po svarstymo balsavo 111 Seimo narių, niekas nebuvo prieš, 9 parlamentarai susilaikė. Tam, kad jos būtų priimtos, prireiks dar vieno balsavimo – priėmimo stadijos.

Mes džiaugiamės, kad mūsų paviešintos problemos pasiekė atsakingas ausis ir tikimės, kad darbo drausmės sugriežtinimas pažabos nesąžiningus darbdavius. Tai tik pradžia pokyčių, kurias inicijuoja LPSA ir LVPS profsąjungos.

Laukite tęsinio!

https://m.delfi.lt/verslas/verslas/article.php?id=87225359&fbclid=IwAR0vaTJkN7SOhzOZ_QrMLJ4luDD4mlaWKDBADsP3UyVTXe7hz4uAmfktd8Y

Dalinkitės:
Facebook
El. paštu

Skaitykite kitas naujienas