,,Linava” pripažįsta, kad žodiniai susitarimai YRA

,,Linavos” generalinis sekretorius Zenonas Buivydas teigia, kad ,,žodiniai susitarimai darbo santykiuose nėra draudžiami ir tyrimai, kurie pradedami kitose šalyse baigiasi niekuom…”

.Taip jis pripažįsta, kad žodinis susitarimas yra daugiau nei pasirašyta darbo sutartis. Neigti vykdomus ikiteisminius tyrimus yra neatsakinga asociacijos pozicija. Praėjusių metų vasarį tokia poveikio priemonė buvo pritaikyta Kauno bendrovei „Arijus“. Tuomet buvo sulaikyta 13 šiai bendrovei priklausančių transporto priemonių.

Taip pat pernai balandį Belgijoje buvo sulaikyta 15 įmonės „Gretvėja“ sunkvežimių, o liepą tas pats nutiko ir su 18 bendrovės „Nostrada“ vilkikų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/visikeliai/verslo-ratai/belgijos-pareigunai-konfiskavo-11-autoveziu-is-lietuvos-gabeno-ir-teslas.d?id=88981175&fbclid=IwAR2gXB_JBcoX8U1zjCEUuLpx5ts-JgreMvIQRiyDH-Rq75jdf6lbiM-MK_M

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/ziniasklaida-uzstata-uz-sulaikytus-vilkikus-belgijoje-susimokejes-arijus-planuoja-augima-663-1503106?copied&fbclid=IwAR2ogAb6pE8Ryt8q4eKifI_gt8MgDqln7Sj295lwlK6oqp42s4roNlx4vXY

„Linavos“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas. Luko Balandžio („15min.lt“) nuotr.

Dalinkitės:
Facebook
El. paštu

Skaitykite kitas naujienas