Draugiška diskusija

Lietuvos profesinių sąjungų Aljansas rūpinasi visais mūsų šalies darbuotojais, nepaisant iš kur jie yra atvykę, o tai leidžia vystyti draugiškus santykius su kitomis valstybėmis. Šiandien mes kitos apskritojo stalo diskusijos “Baltarusijos pabėgėliai Ukrainoje” dalyviai.

Apskritojo stalo diskusiją organizuoja Piliečių gynybos paramos fondas. Dalyvauja Tarptautinės Europos ekspertų organizacija, Labdaros organizacija ,,Апрайз Юкрейн”, Nevyriausybinė organizacija ,,Future development agency”, atstovas iš Ukrainos Vidaus reikalų ministerijos bei Baltarusijos piliečiai, kurie dabar pabėgėlio statusu gyvena Ukrainoje. Šie žmonės dalinasi savo patirtimi, kaip ir kodėl jie paliko savo šalį, kaip klostosi jų gyvenimas Ukrainoje.

Lietuvos profesinių sąjungų Aljansas pasidalino kokiomis atvykimo, darbo sąlygomis gyvena Baltarusijos piliečiai ir kokios yra galimybės jiems Lietuvoje. Taip pat suteikė migracijos informaciją, nurodė kontaktus. Kitos organizacijos pristatė savo veiklą, pasidalino patirtimi. Labdaros organizacija ,,Апрайз Юкрейн” pristatė sukurtą programėlę, kuria naudojantis pabėgėliai gali gauti naujausią informaciją bei turi galimybę klausti ir gauti atsakymus.

Dalinkitės:
Facebook
El. paštu

Skaitykite kitas naujienas