Darbdavių manipuliacijos nesibaigia. Yla iš maišo išlenda tik tada, kai nutraukiami darbo santykiai

Įdomūs dalykai vyksta transporto sektoriuje. Darbuotojas išeidamas iš darbo dažnai savo atlyginimą turi prisiteisti. Visa tai trunka jau ilgą laiką. Apie šią problemą gali paliudyti Darbo ginčų komisija.

Kai darbuotojas po atleidimo iš darbo, teisybės pradeda ieškoti Darbo ginčų komisijoje, darbdavys staiga pabunda ir pradeda taisyti Sodros duomenis, perskaičiuoti dienpinigius, baudas ir kt. Staiga, profsąjungų pajudinti, netikėtai suranda, kad darbuotojui buvo išmokėta ,,šiek tiek“ mažiau.

Absurdiškai skamba pasiteisinimai, kai darbdavys teisinasi, jog negalėjo nuskaityti visų vairuotojo kortelės duomenų. Nors darbdaviai turi priėjimą prie tiesioginio informacijos šaltinio ir mato bei gali sekti kiekvieną vairuotojo žingsnį darbo kelionės metu. Gaila, kad DGK tokį pasiteisinimą priima kaip svarų argumentą, net nesigilindami ar jis nesumeluotas.

Jeigu darbuotojas dirbtų toliau toje pačioje įmonėje, jis net nesužinotų kiek jo uždirbtų pinigų darbdavys pasisavino neteisėtai. Yla iš maišo išlenda tik tada, kai nutraukiami darbo santykiai.

Dalinkitės:
Facebook
El. paštu

Skaitykite kitas naujienas