Spalio 25 d. Kaune viešbutyje „Europa Royale“ įvyko paskutinioji Valstybinės darbo inspekcijos organizuota konferencija tema: „Saugios darbo vietos visoms amžiaus grupėms“

Spalio 25 d. Kaune viešbutyje „Europa Royale“ įvyko paskutinioji Valstybinės darbo inspekcijos organizuota konferencija iš 2 metus (2016-2017) trukusio konferencijų ciklo darbuotojų sveikatos apsaugos ir saugos darbe tema: „Saugios darbo vietos visoms amžiaus grupėms“. Renginyje pristatyta geroji Lietuvos ir užsienio įmonių patirtis gerinant darbuotojų darbo sąlygas tiek suteikiant jiems galimybę gauti kokybišką poilsį ir rūpinimąsi sveikata bei apsaugoti juos nuo kenksmingų darbo sąlygų ir ilgalaikių padarinių.

Konferencijoje dalyvavo ir dalyvius pasveikino pats VDI vyriausiasis valstybinis darbo inspektorius  Jonas Gricius. Pranešimus skaitė EU-OSHA Lietuvos ryšių punkto koordinatorė Nerita Šot, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovė Prof. Dr. Ilona  Bučiūnienė, AB „Vilniaus baldai“, UAB „SDG“, UAB „Hegelmann Transporte“ ir UAB „Betonika“ atstovai, kurie dalinosi gerąja patirtimi. Renginyje dalyvavome ir mes, Lietuvos vežėjų atstovai bei AB „Lietuvos Geležinkeliai“ profesinės sąjungos „Solidarumas“ nariai. Renginys buvo skirtas šviesti ir parodyti dalyviams teigiamus rūpinimosi savo darbuotojų sveikata aspektus bei galimybes lietuviškose ir lietuviškose užsienio kapitalo įmonėse. Tai tikrai yra įmanoma, tik reikia pasistengti ir parodyti iniciatyvą.

Posted in Uncategorized.